از آن جایی که هر روزه قیمت انرژی های مختلف در حال افزایش است مردم سعی می کنند در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و درب و پنجره های خود را عایق بندی کنند. درب و پنجره های ترمال بریک یکی از بهترین انواعی است که برای عایق بندی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد تا از هدر رفت انرژی جلوگیری کند. ترمال بریک، نوعی عایق است که در سمت خارجی چارچوب سازه ها یا درب و پنجره قرار می گیرد. این عایق باعث می شود تا حرارت جا به جا نشود و انرژی ساختمان هدر نرود.

آلومینیوم رسانای خوب سرما و گرما است و می تواند گرمای زیادی را از پنجره و درب از دست داده یا به دست بیاورد. آلومینیوم سختی زیاد و مقاومت بالایی دارد به همین دلیل در صنعت درب و پنجره بسیار کاربردی است. زمانی که پنجره های ترمال بریک وارد عرصه شدند بسیاری از ضعف های پنجره های آلومینیومی را پوشش دادند.

درب و پنجره های ترمال بریک از دو فریم آلومینیومی ساخته شده اند و دارای عایق هایی در قسمت داخل و خارج درب و پنجره ها هستند تا از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنند. این نوع از درب و پنجره ها انعطاف پذیری بالایی دارند و برای مناطقی که زلزله خیز هستند بهترین انتخاب می باشند. علاوه بر این بسیار متنوع بوده و رنگ بندی زیبایی دارد.

چرا درب و پنجره ترمال بریک را خریداری کنیم؟

اگر به دنبال یک راه حل سبز جهت جلوگیری از هدر رفتن انرژی هستید و کاهش هزینه های انرژی هستید ترمال بریک می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. بزرگ ترین مزیت درب و پنجره های ترمال بریک این است که علاوه بر عایق بودن در برابر حرارت و فشار مقاوم بوده و توانسته اند جایگزین خوبی برای درب و پنجره های پی وی سی باشند.

این نوع از درب و پنجره ها به خاطر لاستیک پلی امیدی که در بین جداره های داخلی و خارجی آن قرار دارد و به وسیله ی ماشین آلات پانچ می شوند از ورود هر گونه صدا، گرما، سرما و حرارت به داخل ساختمان جلوگیری می کنند.

با استفاده از محصولات ترمال بریک متوجه خواهید شد که این سازه ها، سر و صدا و گرما و سرما را تا صد برابر کمتر از درب و پنجره های آلومینیومی عبور می دهند، و از همه لحاظ امنیت خانه شما را حفظ می کنند.

کلام پایانی

مزیای درب و پنجره های ترمال بریک باعث شده است این پنجره ها بهترین جایگزین برای پنجره های پی وی سی باشند. چرا که علاوه بر عایق بودن در برابر شعله های آتش نیز مقاوم هستند و از هر نظر می توانند ایمن باشند.

درب و پنجره ترمال بریک بسیار مقاوم هستند و طول عمر بالایی دارند به همین دلیل محبوب بوده و بسیار پر فروش هستند. برای خرید درب و پنجره عایق ترمال بریک زمان را از دست ندهید و در اولین فرصت خانه ی خود را به بهترین شکل ممکن عایق کنید.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *