دوردوشی شیشه ای ایجاد فضایی شیشه ای در اطراف وان، سونا، دوش و جکوزی است که مانع از خیس شدن فضای اطراف حمام می شود و تفکیک فضا را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. جداسازی فضای حمام با استفاده از دوردوشی این امکان را فراهم می کند که رطوبت به سایر قسمت های حمام نفوذ نکند. علاوه بر این زیبایی خاصی برای فضای داخل حمام ایجاد می کند. با ما همراه باشید تا یکی از بهترین طراحان و سازندگان این نوع از پارتیشن زیبا و محبوب را به شما معرفی کنیم.

بهترین پارتیشن برای حمام

پارتیشن های شیشه ای به علت شکل ظاهری و طراحی ویژه ای که دارند توانستند به سرعت جایگاه خوبی در جداسازی فضای داخل حمام پیدا کنند. این فضای شیشه ای علاوه بر کاربردی بودن شکل ظاهری زیبایی دارد و فضایی چشم نواز ایجاد می کند که هر بیننده ای را به تحسین وادار می کند.

استفاده از شیشه برای ساخت این دوردوشی ها علاوه بر زیبایی و نصب آسان، ایمنی بالایی داشته و امکان طراحی و اجرا در اشکال مختلف را فراهم می کند. شیشه ی استفاده شده در ساخت این دوردوشی های را می توان به راحتی تمیز کرد. استفاده از شیشه برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است چرا که محدودیت فضای کمتری را با این شیشه ها تجربه خواهید کرد.

دوردوشی های شیشه ای ریلی و لولایی دو محصول از شرکت آرکاجام هستند که ضمن تفکیک فضای داخلی حمام، جلوه ی بصری زیبایی را به فضای داخلی می بخشند استفاده از مواد اولیه ی باکیفیت برای اتصالات و یراق آلات این دوردوش ها باعث مقاومت و طول عمر بالای این پارتیشن ها می شود.

انواع سندبلاست این شیشه ها می توانند ضمن جداسازی فضا طرح های ویژه ای داشته باشند و فضایی جذاب و چشم نواز ایجاد کنند.

عوامل مؤثر بر هزینه ی ساخت دوردوشی

بسته به نوع طراحی و این که برای ساخت دوردوشی از چه مواد اولیه ای استفاده شده باشد هزینه ی نهایی ساخت دوردوشی می تواند متفاوت باشد. نوع یراق آلات و کیفیت شیشه ای که برای ساخت این دوردوشی ها استفاده می شود می تواند تا حد زیادی تعیین کننده ی قیمت این پارتیشن های شیشه ای باشد. ابعاد دوردوشی مهم ترین عامل در تعیین مواد اولیه ای است که برای ساخت این نوع از پارتیشن بندی استفاده می شود.

سخن پایانی

انتخاب پارتیشن مناسب و باکیفیت برای فضای دوردوش حمام می تواند یکی از مهم ترین المان های طراحی داخلی این فضا باشد. طراحی این پارتیشن ها نیازمند تخصص ویژه ای است. سپردن پروژه های طراحی و ساخت دوردوشی حمام به افرادی که فاقد تخصص و مهارت کافی هستند، به نوعی دور ریختن هزینه به حساب می آید. متخصصان و طراحان آرکاجام با سال های تجربه می توانند برای طراحی و اجرای پروژه های پارتیشن بندی دکوراتیو بهترین انتخاب باشند.

شما همراهان گرامی می توانید با کلیک کردن بر روی لینک https://arkaglass.ir به وب سایت آراکاجام کاوه مراجعه کنید و پس از بررسی نمونه کارهای این مجموعه با مشاوران و متخصصان این مجموعه تماس بگیرید و از فرصت مشاوره با کارشناسان این مجموعه بهره ی کافی را ببرید.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *