باز کردن درب منزل با دستان پر کار بسیار دشواری است و اهمیت وجود درب های اتوماتیک شیشه ای را به خوبی آشکار می کند. این درب ها در بسیاری از مکان های پر رفت و آمد کارایی خود را نشان می دهند چرا که بدون تماس دست و تنها از طریق سنسورهای حساس باز و بسته می شوند. با ما همراه باشید تا ضمن بیان مزایای این درب ها یک مجموعه ی موفق و خوشنام در زمینه نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک شیشه ای به شما معرفی کنیم.

مهم ترین مزیت های استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک

درب های که به صورت خودکار باز و بسته می شوند دارای مزیت های زیادی نسبت به درب های معمولی هستند. مهم ترین مزیت استفاده از این درب ها عبارت است از:

  • می توانیم از هدر رفتن وقت جلوگیری کنیم.
  • از کثیف شدن محیط به دلیل برخورد نکردن انسان ها با درب جلوگیری می شود.
  • کاهش دادن فضای ورودی ساختمان
  • افزایش زیبایی ساختمان
  • مستحکم بودن و مقاوم بودن

اجزای تشکیل دهنده درب های شیشه ای

یکی از بارزترین و مهمترین قطعات درب شیشه ای اپراتور آن می باشد. کیفیت این قطعه بسته به شرکت سازنده و هزینه ای که پرداخت می کنید می تواند متفاوت باشد. شیشه سکوریت، قفل برقی، باتری و موتور اجزای دیگر درب های شیشه ای هستند.

با پیشرفت دکوراسیون فضای درونی و نمای خارجی ساختمان کاربرد درب های اتوماتیک بیش از پیش مشخص شده است و برتری این درب ها را نسبت به درب های سنتی نمایان ساخته است.

درب های اتوماتیک شیشه ای انواع گوناگونی دارند که انتخاب هر یک از آن ها به سلیقه مشتری و میزان هزینه ای که قصد دارد برای این کار صرف کند بستگی دارد. در این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درب کشویی: این مدل جز پر طرفدارترین درب ها است که برای اولین بار در کشور ژاپن استفاده شد اما امروزه با افزایش استفاده از آن و نیاز آن در دیگر کشورها نیز بکار می رود.
  • درب های سکوریت
  • درب های ریلی
  • درب های لولایی
  • درب های تلسکوپی

کلام پایانی

کیفیت و کارایی درب های شیشه ای اتوماتیک تا حد زیادی به اتصالات و یراق آلاتی دارد که برای ساخت این درب ها از آن ها استفاده می شود. مجموعه ی آرکاجام کاوه با بهره گیری از دانش و تخصص طراحان و متخصصان این حوزه، پروژه های طراحی و ساخت درب اتوماتیک شیشه ای را برای ساختمان ها مسکونی و تجاری شما به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. بالا بودن سطح رضایت مشتریان این مجموعه بزرگ ترین تضمین برای کیفیت نهایی کار است.

برای مشاهده ی نمونه کارهای این مجموعه و بهره بردن از یک فرصت مشاوره ی سودمند می توانید همین الان از طریق لینک https://arkaglass.ir به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید و فرصت همکاری با یک مجموعه ی قدرتمند را به خودتان هدیه دهید.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *