درباره ما

تاریخچه شرکت

گروه صنعتی شیشه آرکا جام کاوه فعالیت خود را  سال ها و در زمینه طراحی و تولید انواع شیشه های ساختمانی آغاز نموده است. این شرکت با تلاش مستمر مدیران و تیم متخصص در کنار بهره گیری از دانش و فناوری روز دنیا توانسته به عنوان یکی از تولیدکنندگان موفق و برجسته درصنعت تولید شیشه ساختمان معرفی گردد. شرکت آرکاجام کاوه با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت های مطرح اروپایی ) BTS ترکیه و AGB ایتالیا( در زمینه یراق آلات شیشه درکنار تولید شیشه با کیفیت توانسته نیاز های متنوع خود را برآورده کرده و کیفیتی در خور آن ها ارائه دهد. 

download
4_5913321989723915811
اهداف مجموعه

 شرکت آرکا جام کاوه با هدف ارتقا، جامعه مهندسین صنعت ساختمان در زمینه خدمات مهندسی طراحی و اجرای انواع نماهای شیشه ای و اتصالات و یراق آلات به روز دنیا در زمینه صنعت شیشه با تیم اجرایی حرفه ای و با بیش از یک دهه تجربه تاسیس گردید.
این شرکت با بهره گیری از توان بالای مهندسی و علمی و تیم طراحی دانش آموخته و آشنا به روش های مدرن صنعت شیشه و نیز با برخورداری از تمام امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری – فرهنگی – مسکونی – صنعتی و اداری و… را ارائه دهد. افتخار داریم در تمامی پروژه های محوله ,رضایت کامل کارفرمایان گرامی را جلب نماییم که این امر هدف نهایی تمامی عوامل گروه مهندسی آرکا جام کاوه و همچنین برگ افتخاری در سند فعالیت این مجموعه است.

مزایای شرکت

– ارایه ۳D و نقشه ی اجرایی برای کارفرما
– برداشت وضعیت موجود پروژه
– QC کار قبل از پروژه
خطوط تولید : شرکت آرکا جام کاوه با استفاده از تکنولوژی به روز صنعت شیشه در دنیا، تولید محصولات خود را مطابق استاندارد بین المللی به بازار عرضه می نماید.
– مشاوره و طراحی : ما برای مشتریان خود نسبت به شرایط اقلیمی و کاربری پروژه و با توجه به سلیقه کارفرما از مشاورین متخصص و با تجربه در این امر استفاده می نماییم و در راستای بهینه مصرف انرژی مناسب ترین ساختار و نوع شیشه جهت استفاده کامل از نور و زیبایی بصری پیشنهاد می دهیم.
– پشتیبانی فنی : این شرکت به مدت ۵ سال تمامی محصولات خود را ضمانت می نماید و همواره تیم فروش و فنی کنار مشتریان جهت پاسخگویی و ارایه خدمات حضور دارند.

4_5913321989723915805
4_5913321989723915796
خط مشی سیستم

دستیابی به بالاترین سطح کیفیت و جلب رضایت مشتریان

مزایا:
• دسترسی به نیروی انسانی خبره و متخصص
• صداقت حرفه ای و سابقه درخشان
• ارایه مشاوره رایگان توسط کارشناسان به مشتریان برای تصمیم گیری بهتر و مناسب
• استفاده از مرغوبترین مواد اولیه در تولید محصولات مطابق با استانداردهای جهانی
• با به روزآوری واحد تحقیق و توسعه تالش برای افزایش سطح علمی جهت ایجاد محصولات جدید و به روز دنیا
• استقرار واحد مدیریت کنترل کیفیت

جهت مشاوره رایگان با تیم تخصصی آرکاجام کاوه با ما تماس بگیرید...