اگر در حال ساخت یک ساختمان مدرن هستید یا به فکر تغییر نما و دکور هستید با ما همراه شوید تا مهم ترین بخش یک ساختمان مدرن را بررسی کنیم. اولین نکته ای که در زمان ورود به ساختمان با آن برخورد می کنید درب ورودی ساختمان است. هر چه نما و درب یک ساختمان اداری، کاری و یا حتی منزل زیباتر و مدرن تر باشد لذت بیشتری از بودن در آن فضا ایجاد خواهد شد.

اغلب افراد فکر می کنند استفاده از شیشه فقط مختص به نما و پنجره است اما درب های شیشه ای علاوه بر ایجاد فضایی روشن باعث جذابیت ورودی ساختمان می شوند. درب های آرکاجام از شیشه نشکن، شامل دو یا چند لایه شیشه ساخته شده است. لایه‌های مختلف در این نوع شیشه، به وسیله ورقه هایی از نایلون شفاف تحت حرارت و فشار به هم متصل می شوند. بعضی از انواع شیشه های  طلق دار به عنوان عایق صوتی، جذب کننده حرارت و شیشه ای ایمن به کار برده می شوند.

این شیشه ها نشکن هستند اما زمانی که به آن ها آسیبی وارد شود خاصیت نایلونی خود را از دست نمی دهند و پخش و پراکنده نمی شوند و با افراد آسیب وارد نمی کنند.

درب های شیشه ای مدل تاشو آرکاجام برای ساختمان هایی که ورودی کوچکی دارند مورداستفاده قرار می گیرند و مناسب مکان هایی است که ورود و خروج زیادی از آن ها صورت می گیرد.

چرا بهترین انتخاب درب های شیشه ای آرکاجام است؟

بهترین گزینه برای انتخاب درب های شیشه ای، درب های آرکاجام هستند که علاوه بر استفاده در ورودی ساختمان به عنوان دیوارهای شیشه ای جدا کننده در ادارات نیز مورداستفاده قرار می گیرند.

درب های شیشه ای آرکاجام در تنوع بالا و زیبایی خاصی به مشتری تحویل داده می شوند در انواع درب های اتوماتیک، کرتین وال، و انواع دیوایدر می باشد. این مجموعه با توجه به نیازهای مشتری انواع درب های شیشه ای نشکن اتوماتیک را تولید و روانه بازار کار می کند.

شما با استفاده از درب های شیشه ای آرکاجام در فضای هتل، آپارتمان، بیمارستان، بانک، فرودگاه، و مراکز تجاری عمومی و خصوصی هم به رونق کار خود می افزایید و هم علاوه بر زیبایی به جلوگیری از هدر رفتن انرژی کمک می کنید.

کلام پایانی

شرکت آرکاجام کاوه با داشتن مشاوران و طراحان بسیار توانمند، طراحی انواع شیشه های نشکن جهت تزیین، درب ورودی و خروجی و انواع درب های کشویی، اتوماتیک، انواع پارتیشن های شیشه ای، استخر شیشه ای، نرده شیشه ای، نمای ساختمان، شیشه حمام زیبا با طراحی متفاوت و چشم نواز را انجام می دهد.

واحد فنی و مشاوره شرکت آرکاجام کاوه همواره در تلاش است تا بهترین ها را به شما معرفی کرده و شما را در انتخاب بهترین ها یاری کند. شما می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر به بخش نمونه کار ها و پروژه ها رفته و نمونه کارهایی که به دست متخصصان این مجموعه انجام شده است را بررسی کنید.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *